DJ pulma ja pulmamuusika

Tavalistele diskodele lisaks aitan läbi viia ka pulmapidu. Aitan kokku panna ja organiseerida pulmamuusika. Pulmapidude tarvis on mul kokku pandud spetsiaalselt pulmade jaoks laiendatud muusika kollektsioon.

Pulma avatants
Pulma avatants

Pulmas pakun täisteenust:

  • Tseremoonia muusika;
  • Taustamuusika õnnitluste ja pildistamise ajal;
  • Helitehnika ülespanek vajalikesse kohtadesse (tseremoonia koht, õnnitlemise ala, tantsusaal, ilutulestiku, tordi lõikamise jms taustaks);
  • Avatantsu muusika ettevalmistus, kokkulõikamine & miksimine.

Pulmapidu vajab ettevalmistust. Selle tõttu eeldab ka iga pulmapeo tegemine kokkusaamist pruutpaariga (konsultatsioon) ja kõikide detailide läbirääkimist ja kokku leppimist. Vajadusel konsulteerin ka pulmavanema/pulmaisaga, et kõik tegevused omavahel kooskõlla viia.

Pulma lava Kuke Talus
Pulma lava Kuke Talus

Taustamuusika ja tantsumuusika

Pulmas on tähtsal kohal nii tausta- kui tantsumuusika. Muusika osas jääb valikuvabadus Teile – saan organiseerida sellise muusika, mis just teile meeldib ja mida teie seltskond võiks oodata.

Avatantsu muusika

Kui teil puudub pulmas ansambel või ansambel teie soovitud avatantsu lugu ei esita, saame koos läbi mõelda teie avatantsu muusika ning vajadusel miksin / lõikan selle teile sobivaks kokku. Kuni viiest eri loost ja kuni viieminutilise avatatantsu klipi koostamine on minu pakkumises Teile tasuta.

Helitehnika rent

Pulma tulen koos tehnikaga – selle pärast teie enam muretsema ei pea. Tehnika valik ja hind sõltub pulmast ja Teie vajadustest.

Peo läbiviimine

Viibin pulmas korrektselt riietatult ja sulandun seltskonda. Olen kogenud suhtleja – töötanud aastaid erialadel, mis nõuavad suhtlemist erineva taustaga inimestega. Kasutan vajadusel mikrofoni ja ergutan rahvast. Arvestan ka soovilugudega.

Helitehniline lahendus

Eestis leidub igasuguseid mõisaid, losse ja turismitalusid. Mõnes saate peo peetud ühes saalis, mõnes aga toimuvad erinevad tegevused erinevates hoonetes (näiteks söögisaal, tantsusaal ja tordi/kohvi saalid on eraldi või eri hoonetes või aladel). Konsultatsiooni käigus vaatame koos üle peo toimumiskoha plaani ja paneme paika teile taskukohase ja mõistliku helilahenduse ja tehnikavajaduse.

Abi ja kasulik info

Kui ise peaksin olema juba broneeritud – aitan leida DJ. Samuti võtan vastutuse ka DJ teenuse toimimise eest – kui peaksin haigestuma või mingil muul ootamatul põhjusel ei saa tulla, leian asendama teise DJ, kes saab vastavalt ka juhendatud.

Jagan ka kogemusi ja infot pulmapeo korralduse alal.

DJ Sigmar Muuga / Pulmamess 2019
DJ Sigmar Muuga / Pulmamess 2019

Kui oled planeerimas oma pulma või otsid DJ-d mõnda teise pulma – võta minuga ühendust.