Helitehnika ja valgustehnika erapeole

Oman ja kasutan enda DJ töös kaasaegseid ja korralikke vahendeid pakkumaks teile parimat heli- ja valguse kvaliteeti. Minu eesmärgiks on pakkuda kliendile parimat kvaliteeti. Samuti pean oluliseks tehnika kiiret ülespanekut ja mahavõttu, et peokoha ettevalmistus sujuks kiirelt ja ilma viperusteta, põhjustamata kellelegi lisakulu või peavalu.

DJ kontroller – Pioneer DDJ-1000

Funktsionaalne DJ pult, millega saab korraga kontrollida kuni nelja lugu / kanalit. Puldil on standardsed XLR liidesed ja kaks mikrofoni sisendit, mis tagavad piisava funktsionaalsuse mistahes keskmisel või väiksemal üritusel.

Helitehnika – HK Audio Polar 12

Kvaliteetsed Saksamaal toodetud kõlarid, mis sobivad igasse väiksemasse ja keskmise suurusega peoruumi kuni 150 inimesega pidudele. Kõlaritel on väga hea helikvaliteet ja sisse ehitatud Bluetooth liides – võimaldades ka kliendil endal enne DJ alustamist oma telefonist või arvutist muusikat mängida.

Kõlaritel on puidust kastiga 12 tollised bassikõlarid, mis annavad üritusele väga mõnusa naturaalse bassiga tasakaalustatud heli, mida on meeldiv kuulata mistahes helitugevustel.

Valgustehnika

Valgustehnika sõltub üldiselt ruumist ja üritusest. Pakun kliendile välja võimaliku sobiva valguslahenduse ja saate ise valida, kas ja millist seadistust soovite. Koostöös rentijatega saab teha kliendile erinevaid lahendusi, mis näevad välja esinduslikud ja annavad peolistele ruumis mõnusa olemise.

Vonyx DJ laud

Eelkõige pulmadesse ja ka teistele pidudele sobiv laud, mis näeb ka esinduslik välja ja riku ära ruumi ilusat väljanägemist ja fotosid.

Erilahendused

Pakun ka erilahendusi koostöös tehnika firmadega. Suuremate pidude jaoks, kuhu on vaja erilahendust nii valguse kui helitehnika osas, võtan ühendust partneritega ja koostame teile sobiva tehnilise pakkumise.

Aitan kliendi soovid ja visiooni tõlkida tehnika firmale ja vastupidi.

Teen koostööd firmadega DJ Center ja Eventech.